Gazetari i njohur, Blendi Fevziu ka spikatur gjithmonë për stilin e tij të jetesës.

Ai udhëton shumë dhe kjo ngjallë gjithmonë kuriozitet te publiku.

Advertisements

Së fundmi, Blendi ka zbuluar sesa shtete të botës ka vizituar.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka treguar se bëhet fjalë për plot 130 vende të botës.

Pra, Fevziu ka shkelur në shtete që mbulojnë 82.9 % të territorit të globit.

Advertisements