Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në autostradën Maminas.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë 6 automjete.

Advertisements

Për momentin raportohet vetëm për dëme materiale.

Grupi hetimor dhe policia po shkojnë në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit. noa.al

Advertisements