Home Lajme Aksident i rëndë në superstradën Lezhë-Laç, ka të plagosur

Aksident i rëndë në superstradën Lezhë-Laç, ka të plagosur

0
Aksident i rëndë në superstradën Lezhë-Laç, ka të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në superstradën Lezhë-Laç, ku janë përplasur tre automjete dhe për pasojë ka mbetur e plagosur një grua dhe një fëmijë.

Advertisements

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës për të marrë ndihmë mjekësore.

Advertisements

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku edhe po kryen hetimet për të verifikuar edhe shkaqet e aksidentit.