Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar pasditen e sotme 920 maj) në vendin e njohur si ktheja e Pojanit në Fier.

Një makinë tip “Audi” është përplasur me një motoçikletë:

Advertisements

Si pasojë ka gjetur vdekjen drejtuesi i motoçikletës.

Trupi i pajetë dhe makina kanë përfunduar në një kanal anës rrugës. Ndërkohë gjendja shëndetësore e shoferit të “Audit” nuk dihet ende.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentin./abcnews.al/

Advertisements