Aktori Agron Llakaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”.

Agron Llakaj: A do të na thuash a u bashkove me Borën apo jo?

Advertisements

Romeo Veshaj: Edhe ti u infektove?

Agron Llakaj: Është krijuar shoqata Bora-Doanld dhe më bënë qytetar nderi. ‘Bora alamet vajze’, nuk është momenti të të qëlloj me pëllëmbë, në emër të shoqatës thuaj po.

Donald Veshaj: Babin do ta lajmërojmë për çdo gjë, babi këtë muhabet ka me mua.

Advertisements

Agron LlakajL: Hë pra fol!