Home Showbiz (VIDEO) Këngëtarja shqiptare rrëzohet në skenë, ja reagimi e saj gjatë performancës

(VIDEO) Këngëtarja shqiptare rrëzohet në skenë, ja reagimi e saj gjatë performancës

0
(VIDEO) Këngëtarja shqiptare rrëzohet në skenë, ja reagimi e saj gjatë performancës

Eleni Fourerira ishte duke performuar në një klub të Athinës ku u përball me një situatë të pakëndshme.

Këngëtarja me origjinë shqiptare po kërcente me balerinat përreth, ku për një moment rrëzohet.

Advertisements

Mirëpo, një pjesë e mirë nuk e kuptuan se këngëtarja u rrëzua.

Advertisements

Ajo reagoi menjëherë duke bërë të duket pothuajse si një lëvizje kërcimi.

Dy balerinë nxituan ta ndihmonin dhe vazhdoi të kërcente sikur nuk kishte ndodhur asgjë.

Këngëtarja e ka marrë me sportivitet pasi e ka postuar videon dhe në profilin e saj.