Home Showbiz Video/ Donaldi përballet me të papriturën në koncert, Bora Zemani “e përndjek” kudo

Video/ Donaldi përballet me të papriturën në koncert, Bora Zemani “e përndjek” kudo

0
Video/ Donaldi përballet me të papriturën në koncert, Bora Zemani “e përndjek” kudo

Që nga përfundimi i Big Brother Vip, Donaldi dhe Romeo i janë përkushtuar muzikës, duke lënë pas moderimin dhe aktrimin.

Binjakët shihen vetëm nëpër koncerte duke performuar, ndërsa Donaldi ka publikuar këngën e tij të parë dhe ka njoftuar për një projekt të dytë që do të hidhet shumë shpejt në treg.

Advertisements

Advertisements

Megjithëse se flitet për një rikthim të tijin me Bora Zemanin, aktorin si duket e ndjek “hija” e moderatores kudo ku shkon.

Kështu, një video që po shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale është ajo nga një koncert i vëllezërve bashkë me Elgit Dodën.

Një vajzë dëgjohet nga publiku duke bërtitur me gjithë fuqi emrin e Bora Zemanit.

“Më mbyti malli”, këndon Donaldi dhe menjëherë pas tij dëgjohet fansja duke thirur: “Për Borën…”.