Ditën e djeshme emisioni radiofonik pjese e Top Media, “Top Albania Radio”, bëri një postim rreth Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosaj, për të cilin mori shumë komente negative.Në faqen zyrtare te “Top Albania Radio” në Instagram por edhe në uebin e medias në fjalë, ishte krahasuar Beatrix me Kim Kardashian tek ishte shkruar:“Kim si Beatrix…’Duartrokisnin’ per dashurine e tyre, tani iu marin partnerin”, ndersa ne pershkrimin e fotos ishte shkruar: “Mesa duket te cmendesh komshinjte qenka bere trend”.Blogeri Olti Curri ishte ai që e ndau këtë postim, duke bërë një gjykim rreth tij: “E pashe kete postim. Mendoj se nje media qe ka prodhuar kete reality shoW duhet te jete pak e kujdesshme ne pozicionimin e saj ne debate roze por te ndjeshme per publikun qe ndjek kete media.Por nuk mund te reagoj siç ma kerkoni derisa vete vajza qe ngacmohet ka te njejtat “A*me” si une: dy duar, telefon dhe internet”, shkruan Olti Curri.

Advertisements

Ditën e djeshme emisioni radiofonik pjese e Top Media, “Top Albania Radio”, bëri një postim rreth Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosaj, për të cilin mori shumë komente negative.Në faqen zyrtare te “Top Albania Radio” në Instagram por edhe në uebin e medias në fjalë, ishte krahasuar Beatrix me Kim Kardashian tek ishte shkruar:“Kim si Beatrix…’Duartrokisnin’ per dashurine e tyre, tani iu marin partnerin”, ndersa ne pershkrimin e fotos ishte shkruar: “Mesa duket te cmendesh komshinjte qenka bere trend”.Blogeri Olti Curri ishte ai që e ndau këtë postim, duke bërë një gjykim rreth tij: “E pashe kete postim. Mendoj se nje media qe ka prodhuar kete reality shoW duhet te jete pak e kujdesshme ne pozicionimin e saj ne debate roze por te ndjeshme per publikun qe ndjek kete media.Por nuk mund te reagoj siç ma kerkoni derisa vete vajza qe ngacmohet ka te njejtat “A*me” si une: dy duar, telefon dhe internet”, shkruan Olti Curri.

Me pas, u vu re se pas komenteve te shumta qe mori, ky postim nuk gjendej me ne faqen e “Top Albania Radio” dhe mesa duket ishte fshirë pas gjithë zhurmës që shkaktoi.