Aktorja Arjola Demiri është ndër personazhet më të komentuar në rrjetet sociale pas daljes së saj nga Big Brother Vip.

Ajo ka pasur një marrëdhënie shumë të mirë me Ilir Shaqirin, shoqëri që si duket kanë arritur ta mbajnë edhe jashtë shtëpisë së BBV.

Advertisements

Por miqësia e tyre kur ishin në “realityshow” nuk shpëtoi pa u komentuar si diçka më tepër dhe ishte puthja që shkëmbyen gjatë një roli e cila bëri rrjetin të “shpërthente” për marrëdhënien e tyre.

Së fundmi Arjola ka publikuar një video, ku shihet vërtet shumë seksi, e ku nuk mund të mungonte komenti i Ilirit.

Advertisements

“Syt e tu syt e tu me gjithë dritat qe kam pare” ka komentuar Iliri në postimin e Arjolën, ndërsa ajo ia kthen “O Frederik 😂😂😂Me gjithe yjet qe kam pare shembellejne syyyyyt e tuuuuuu”.