Dy vëllezër të mitur kanë përfunduar në spital pasi janë plagosur me thikë.

Advertisements

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Sarandë këtë mbrëmje.

Advertisements

Të miturit janë dërguar në spital dhe ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore. Autori i ngjarjes dyshohet të jetë një 43-vjeçar me iniciale.t I.D.