Home Lajme Pamje të rënda, 3 qenë sulmojnë një grua në kryeqytet, e shtrijnë përtokë (VIDEO)

Pamje të rënda, 3 qenë sulmojnë një grua në kryeqytet, e shtrijnë përtokë (VIDEO)

0
Pamje të rënda, 3 qenë sulmojnë një grua në kryeqytet, e shtrijnë përtokë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Prishtinë, ku tre qenë endacakë kanë sulmuar një grua. Në një video të postuar nga mediat Kosovare, shihet momenti kur qentë i sulen zonjën dhe më pas e rrëzojnë në tokë.

Sakaq, ende nuk dihet nëse zonja ka pësuar dëmtime të rënda.

Advertisements

Më poshtë shihni pamjet:

Advertisements

VIDEO