Prej disa ditësh në media qarkullon lajmi se DJ Dagz dhe Einxhël janë ndarë.

Advertisements

Për shkak të turit të koncerteve të Dagz dhe Pm, çifti u detyurua të shkëputej pak dhe kaq mjaftoi që të nisin spekultimet.

Sipas Prive, ky lajm s’është i vërtetë. Çifti thuhet se janë ende bashkë dhe se po kalojnë mirë me njëri-tjetrin.

Madje, pritet që Einxhel të vijë sërish në Kosovë, tek familja e Dagzit.

Advertisements