Home Showbiz Ledina Çelo lë ndjekësit ‘pa frymë’, ekspozon sërish të pasmet nga Dubai

Ledina Çelo lë ndjekësit ‘pa frymë’, ekspozon sërish të pasmet nga Dubai

0
Ledina Çelo lë ndjekësit ‘pa frymë’, ekspozon sërish të pasmet nga Dubai

Ndonëse është nënë e dy fëmijëve këngëtarja Ledina Çelo vijon të ketë linja perfekte që të lënë pa frymë.

Këtë gjë e ka dëshmuar sërish gjatë ditës së sotme pasi ka postuar disa foto në të cilat shfaqet e veshur me rroba banje ku ka ekspozuar të pasmet e tonfikuara.

Advertisements

Advertisements

Ledina shfaqet teksa po shijon pushimet në një super resort luksoz në Dubai dhe menjëherë të shumta kanë qenë komentet që kanë “vërshuar” në postimin e këngëtares, të cilat padyshim që janë pozitive.