Një 17-vjeçar me iniacialet K.G., ka mbetur i plagosur me thikë në qytetin e Sarandës.

News 24 bën me dije se adoleshenti është goditur në kraharor dhe është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit.

Advertisements

Fundit-Ifundit-Lajmifundit-500×281

Policia ka identifikuar personin i cili ka qëlluar mbi adoleshentin dhe është vënë në kërkim të tij.

Nuk dihen ende rrethanat dhe motivet e sherrit mes të rinjve.

Advertisements

Vijon…