Tiranë- Humb jetën në spital një 17-vjeçar nga Hasi.

Armend Kukaj, ka qenë i shtruar në spital prej tre ditësh, pasi kishte pësuar hemoragji cerebrale në tru.

Advertisements

Ai nuk ka mundur dot të mbijetojë. Miqtë dhe të afërmit e 17-vjeçarit kanë shprehur dhimbjen e madhe në rrjetet sociale.

17-vjeçari ishte në punë, kur humbi ndjenjat papritur. Ai qëndroi tre ditë i shtruar në QSUT në gjendje kome.

Advertisements