Një këmbësor është përplasur për vdekje në zonën e Devollit.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune pranë fshatit Cangonj.

Advertisements

Panorama.al mëson se një mjet me targa greke ka përplasur një shtetas, i cili ka qenë anësh rrugës.

Nuk dihet ende si ka ndodhur aksidenti. Ndërsa policia ka shkuar menjëherë dhe po punon për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Advertisements