Home Lajme E mbani mend Ambrën e ‘Big brother 9’? Nuk do e besoni sa paska ndryshuar

E mbani mend Ambrën e ‘Big brother 9’? Nuk do e besoni sa paska ndryshuar

0
E mbani mend Ambrën e ‘Big brother 9’? Nuk do e besoni sa paska ndryshuar

Me siguri e mbani mend Ambrën, banoren e “Big Brother 9”, që në vitin 2017 ishte në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale pasi ra në sy për bukurinë e saj dhe veçantinë e kaçurrelave biondë. Edhe pse mori menjëherë famë nga pjesëmarrja në “Big Brother”, Ambra vendosi që pas daljes nga shtëpia të tërhiqej nga gjithë ajo vëmendje.

Vitet e fundit nuk është folur për të, por ne të “Xing.al” u bëmë kurioz ç’ka ndodhur me Ambrën dhe zbuluam se ajo ka ndryshuar shumë. Siç e shihni, Ambra është bërë brune dhe me këtë look vazhdon të jetë po njësoj e bukur.

Advertisements

Ndryshe nga personazhet e tjerë të “Big Brother” që përfituan nga fama, Ambra nuk numëron shumë ndjekës në rrjete sociale, megjithatë vazhdon modelingun duke bërë sete fotografike.

Advertisements

Më poshtë ju sjellim disa foto: