Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, prej shumë vitesh është në një lidhje dashurie me portierin e njohur të Partizanit dhe Kombëtares, Alban Hoxha.

Ndërkohë, së fundmi në rrjet po qarkullon lajmi se dyshja e njohur kanë shtyrë dasmën dhe se nuk ndiqen më me njëri-tjetrin ne rrjetin social Instagram.

Advertisements

Menjëherë pas këtyre thashethemeve ka reaguar Çiljeta e cila nëpërmjet një postimi në Instastory ka shkruar se: Ah ju keni luajtur mendsh nuk keni më ç’lajme të prodhoni dhe fut e bjer sajo mashtro.

Pra nuk ka asgjë të vërtetë nga ato që thuhet lart e poshtë, Albani dhe Cilejta vazhdojnë të jenë bashkë dhe të shijojnë dashurinë e tyre krejt normalisht.Këngëtarja është shkëputur disi nga muzika, nuk është më q aktive sa më parë me këngë të reja, klipe dhe koncerte. Kënga e saj e fundit është bashkëpunimi me Ardit Cunin, që u prit mjaft mirë.Tani që po afron edhe vera me siguri që Ciljeta do nxjerrë ndonjë këngë të re, që mund të jëtë prapë bashkëpunim, pasi është një nga këngëtaret që ka shumë bashkëpunime.

Advertisements