Home Showbiz Beniada harron të depilojë pjesën e sikletshme, fotoja e modeles bën xhiron e rrjetit

Beniada harron të depilojë pjesën e sikletshme, fotoja e modeles bën xhiron e rrjetit

0
Beniada harron të depilojë pjesën e sikletshme, fotoja e modeles bën xhiron e rrjetit

Të jesh person publik nënkupton që paraqitjet e tua dhe postimet në rrjetet sociale shikohen me imtësi deri në detajet më të parëndësishme.

E ky është rasti i modeles Beniada Nishani, e cila së fundmi ka bërë një vizitë në Itali dhe ndodhet në Milano.

Advertisements

Advertisements

Beni ka ndarë një foto me miqtë e saj, por ndjekësit e saj kanë vërë re sqetullat e padepiluara të modeles dhe fotoja ka bërë xhiron e rrjetit.

Ndodh që edhe harron njeriu, për të sjellë në vëmendje edhe jetën super-aktive që po bën Beniada që pas djaljes nga BBV, mund të themi që i falet.

Por ajo që përbën lajm është se Beniada u shfaq mbrëmë në kanalin “Mediaset” në programin “Tiki-Taka”, ku flitet për sportin.