Gazetari Artan Hoxha ka kujtuar me dhimbje

bashkëpunëtorin e tij të afërt të ndarë nga jeta para 4 vitesh.

Advertisements

“U mbushen 4 vite pa ty o Mandi,

jam afer detit sot dhe te kujtova…”, shkruan Hoxha.

Advertisements