Home Lajme Alfred Cakos i ndodh e papritura, reagon dhe bën sqarimin urgjent

Alfred Cakos i ndodh e papritura, reagon dhe bën sqarimin urgjent

0
Alfred Cakos i ndodh e papritura, reagon dhe bën sqarimin urgjent

Teoricieni dhe konspiracionisti Alfred Cako është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat.

Jo rrallë herë ka marrë edhe komente negative, për shkak se argumentat që ai sjell janë përtej të mendueshmes.

Advertisements

Ndjekësit kanë arritur deri aty sa i kanë hapur profil fals, kjo për të dytën herë. Ka qenë vetë Cako që e ka bërë këtë njoftim.

Advertisements

“Ndjekesat e mij, faqja ne fb me kete foto nuk eshte e imja, eshte fallco. Po ja u them per here te dyte këtu”, shkruan Cako në Facebook.