Moderatorja Arbana Osmani sapo është kthyer nga pushimet në Maldive ku ndodhej me partnerin e saj Eduartin, dhe dy fëmijët Jonin dhe Diellin

Ditën e sotme Arbana ka bërë një ‘ask’ në “Insatgram”-in e saj ku njerëzit nuk kanë nguruar ta pyesin për të ditur më shumë detaje nga jeta e saj.

Advertisements

Një nga pyetjet ishte edhe se çfarë dhurate i ka bërë mamit me rastin e 8 marsit dhe përgjigja e Arbanës që ishte: “Një beb tjetër.”

Advertisements