Vitin e kaluar bëri bujë në media lajmi se çifti i njohur Mira Konçi dhe Shpëtim Saraçi janë ndarë.

Kompozitori i njohur u shpërngul në Shqipëri, ndërsa Konçi vendosi të jetojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pranë fëmijëve të tyre.

Advertisements

Por së fundmi ajo ka treguar nëpërmjet rrjeteve sociale se është rikthyer në Tiranë. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit vendet ku ka zgjedhur të darkojë në Shqipëri, por a është takuar me Shpëtim Sraçin?

Kjo gjë nuk duket të ketë ndodhur, të paktën nga postimet në Instagramin e Mirës.

Advertisements

Në fotot e shpërndara Konçi darkon me miq dhe familjarë, por duket që me ish bashkëshortin nuk ka një rikthim.