Moderatori, Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” ka zbuluar se ditën e të dashuruarve po e kalon në një resort luksoz, ku ka realizuar edhe një set fotografik.

Ai ka treguar se ndodhet me mikeshën e tij, këngëtaren dhe biznesmenen, Kristina Ibro, e njohur ndryshe edhe me emrin e artit Christina Aguilera Shqiptarja.

Advertisements

Në fotot ë fjalë, 26-vjecari shfaqet mes luksit e duke festuar së bashku me aksesorë të markave të shtrenjta.

Ndërkohë kujtojmë se para pak ditësh Hermesi ishte në Stamboll për pushime ku ekspozoi edhe hotelet e shtrenjta ku pushonte dhe shopping.

Advertisements