Si çdo person i përfishrë në “Big Brother VIP”, edhe jeta e opinionistit Arbër Hajdari përmbën mjaft interes për publikun.

Përsa i përket jetës së tij personale ai ka zbuluar se ështe i dashuruar dhe këtë vit pritet edhe kurozrëzimi i dashurisë me martesë.

Advertisements

Por a e keni ditur se kush është vajza qe ia ka rr ëmbyer zemrën opinionistit?

Ajo është Vlera Devolli, vajza e një ndër biznesmenëve më të mëndhenj në Kosovë që njihet edhe për investimet gjigante brenda dhe jashttë vendit.

Përmes disa fotografive, Arbëri e ka zbuluar partneren e tij, duke shkruar: Vlera ime.

Advertisements

Po ashtu, Arbëri edhe nëpër intervista të ndryshme ka folur për marrëdhënien e tij me Vlerën dhe momentin se si janë njoftuar ata.

Ai ka treguar se takimi i parë ka qenë në hapjen e fondacionit te tij në Kosovë dhe familja e Vlerës do t’i ndihmonte.

“Kam marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën dhe vjehrrin, familjet tona duket sikur njihen prej vitesh”, është shprehur Hajdari./albeu.com/