Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Grudë të Shkodrës ku një person është vrarë më armë zjarri, tip kallashnikovi.

Foto ilustruese

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të fshatit Grudë, ku viktimë ka mbetur shtetasi Prek Tonaj.

Advertisements

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se Tonaj është punonjës i ujësjellës kanalizimeve.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi rrethanat.