Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kavajë, ku një person është gjetur i pajetë.

Bëhet me dije se është gjetur në lokal i pajetë, shtetasi H.K, i cili është dhe pronari i këtij objekti. Kanë qenë të afërmit ata që e kanë konstatuar dhe me pas kanë njoftuar ambulancën dhe policinë.

Advertisements

Kur ka mbërritur në spital personi ka qenë pa shenja jete. Grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të situatës.