FOTO ILUSTRUESE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës.

Një grua 55 vjeçe është gjetur e pajetë në një klinikë dentare në qytetin bregdetar, ku punonte si sanitare. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.13 ku shtetasja me iniciale F. Y është gjetur e pajetë nga mbesa e saj, e cila dyshohet se është vetëv arur.

Advertisements

“Rreth orës 19:30, në lagjen Nr.13 Durrës, në klinikën dentare në pronsi të shtetases E. E., është gjetur nga mbesa e saj, e pajetë dyshohet e vetëvarur shtetësja F. Y., rreth 55 vjeç, e cila punonte si sanitare në këtë klinikë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”- thuhet në njoftimin e Policisë.

Advertisements