Një tjetër skandal ka dalë në dritë nga Big Brother Vip dhe kanë qenë vetë shikuesit ata janë treguar të kujdesshëm për detajet dhe e kanë kapur. Bëhet fjalë për një moment ku produksioni qorton Monika Lubonjën. Në videon e publikuar dëgjohet qartë gjithçka pasi kanë harruar audion ndezur.

Shikoni videon e mëposhtme:

Advertisements