Modelja nga Durrësi, Beniada Nishani ka treguar në shtëpinë e BBV historinë e dashurisë së saj.

Në rrëfimin e saj, Beniada ka deklaruar se ka qenë 7 vite e lidhur me, futbollisti i Juventusit dhe ish-kapiteni i Milanit dhe kjo histori në periudhën kur lojtari luante te kuqezinjtë.

Advertisements

Sipas Beniadës lidhja ka nisur kur ajo ka qenë vetëm 16-vjeç, ndërsa ka përfunduar pas 7 vitesh romancë.

Kam qenë e lidhur me të për 7 vjet dhe pikërisht kur po bëja gati fustanin, vitin e fundit nuk ndjeja më dhe ndaj vendosa ti japë fund, ish i fejuari e priti shumë keq këtë vendim nga ana ima.

Advertisements