Dy konkurrentet e ‘Big Brother VIP’, Beniada dhe Einxhel teksa ndodhshin në suitë, kanë diskutuar me njëra-tjetrën për trekëndëshin e dashurisë Bora-Donald-Beatrix.

Teka po komentonte takimin e Donaldit me Borën, Beniada u shpreh se ka pa parë shumë të emocionuar aktorin në atë moment, aq sa ai dridhej.

Advertisements

Mirëpo Einxhel nga na e saj ndan një mendim të klundër, ajo shprehet se e ka parë këtë si një takim lamtumire.

Ajo lë të kuptohet se Donaldi ka qenë i lënduar nga historia me Borën, dhe ka dashur që ta hedhë pas krahëve, pas pëlqimit për Beatrix.

Pjesë nga biseda:

Advertisements

Einxhel: Nuk më është dukur një takim pajtimi/.

Beniada: Unë e pashë si një takim, për të mbyllur një kapitull dhe për të nisur një kapitull të ri. Se në momentin që ti e puth vajzën e huaj. Ti ishe aty kur Donaldi dridhej, me sy të kuq, nervoz.

Einxhel: Ka qenë një person për të cilin ka pasur ndjeshmëri. Ndoshta e ka kuptuar që ai ishte fundi, ti do të nisësh një emocion të ri, me dikë tjetër që të pëlqen.

Beniada: Po do që ta lësh mbrapa nuk i çon një varëse.

Më pas vajzat komentuan lidhjen me Beatrix duke e cilësuar si një “bum shprese” për të përjetuar sërish momente të bukura.

“Ai e ka kuptuar që ka mbaruar me Borën, kur ka parë Trixën”, e mbyllin bisedën vajzat.