Beatrix Ramosaj refuzoi të premten e kaluar që të bëhej pjesë e darkës së “Big Brother VIP”, ku së bashku me disa ish-banorë do të surprizonin katër finalistët.

Advertisements

Duket se këngëtares i ka mbetur hatri nga disa batuta të nisura nga Ermal Mamaqi dhe të vijuara më pas nga Salsano Rrapi. Pranë tyre ndodhej edhe Donaldi e disa banorë të tjerë që qeshën.

Advertisements

Trixa vendosi të largohej nga Shqipëria dhe ka nisur pushimet me kushërirën e saj, Anxhelinën. Ka qenë kjo e fundit që ka postuar foto nga jahti ku duket krahu i Beatrix dhe tatuazhi identifikues i saj.