Pavarësisht se Beatrix refuzoi të shkonte në spektaklin e së premtes, Donaldi ka lënë dje pas krenarinë dhe ka vendosur ta suprizojë këngëtaren me rastin e festës së Shën Valentinit.

Për shkak të hatërmbetjes pas batutave që Ermali, Salsano e disa prej banorëve shkëmbyen, Trixa vendosi të largohej nga Shqipëria dhe ka nisur pushimet me kushërirën e saj, Anxhelinën.

Advertisements

I shkuan në shtëpi dhuratat e Donaldit për Shën Valentin,

Ndërkohë dje për Shën Valentin, Donaldi i bëri një dedikim Trixës duke thënë: “Ti m’ke mua. Unë jam vetëm. Nuk jam unë që kam problem me botën, bota ka problem me mua”. Ai i kërkoi Romeos t’i çojë dhe një buqetë me trëndafila partneres dhe i vëllai e ka kryer porosinë.

Trixa e ka marrë buqetën dhe e ka postuar në Instastory duke falenderuar dhe fansat për dhuratat me fotot e saj dhe Donaldit.

Advertisements