Këngëtari Devis Xherahu i ftuar sëfundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ zbuloi se si një greke shumë e pasur, e cila punonte për një shtëpi diskografike në Greqi,

i kishte kërkuar të kishin diçka më tepër se miqësore së bashku, dhe në të ardhmen ai mund të kishte benefite në karrierën e tij.

Advertisements

“Ajo sigurisht që ma tha në një mënyrë të rafinuar. Më tha këto të zakonshmet:

Shtëpia ime është këtu, jam vetëm, a do të vish për kafe? Sigurisht që unë si korçar që jam, e anashkalova me shumë lezet dhe pa e ofenduar.”, u shpreh ai.

Advertisements