Debate të ashpëra mes Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt janë zhvilluar kohëve të fundit brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ani pse kishin një raport të qetë mes vete, dy banorët kanë ngritur tonet me njëri-tjetrin dy javët e fundit.

Advertisements

Madje ka qenë Einxhel ajo e cila ka bërë të ditur se ajo dhe Donaldi jashtë nuk flisnin.

E fundit ishte sonte kur Einxhel i drejtohet Donaldit duke i thene se ske disipline dhe me ke mashtruar si dhe ty te ka bere i famshem historia e asaj goces jashte (si duket aludon tek historia e Borës) e ke shfrytezuar lidhjen me Beatrixen sikur ke bere heroizem me kete , eshte shprehur Einxhel ndaj Donaldit.

Advertisements