Aktori Moses J. Moseley ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike në moshën 31-vjeçare.

Mediat e huaja kanë treguar se aktori u gjet i pajetë në banesën e tij në Stockbridge të Georgia.

Advertisements

Ndëkohë që kujtojmë se Moseley u bë mjaft i njohur me rolin e tij në filmin “The Walking Dead”. Vd ekja e Moseley po hetohet si një vetëv asje e mundshme mirëpo hetimet ende nuk kanë arritur në fund.

Menaxheri i Moseley në një deklaratë është shprehur se aktori ishte mjaft i dashur për të gjithë dhe shumë i talentuar.

“Ai ishte i dashur nga të gjithë ata që e takuan. Një dritë në sytë e të gjithëve”, tha menaxheri i Moseley në një deklaratë. Moisiu ishte një person i mrekullueshëm dhe nëse do të kishe mundësinë ta takoje, ai do ta bënte ditën tënde të mrekullueshme. Ai ishte shumë i talentuar, ishte një mik i madh, ai lloji që mund të thërrisje për çdo gjë. Ai ishte gjithmonë i emocionuar. për jetën dhe punën në biznesin e argëtimit”, është shprehur menaxheri.

Advertisements