Cheslie Kryst një ish-Miss i njohur në SHBA, ka ndërruar jetë në një moshë shumë të re, vetëm 30-vjeçe.

Ajo humbi jetën të dielën në mëngjes pasi u hodh nga kati i 60-të i një ndërtese në Manhattan.

Advertisements

Kryst, e cila u kurorëzua Miss SHBA në vitin 2019, përpara se të vdiste kishte postuar një foto në Instagram. Në foto ajo kishte shkruar edhe një mesazh.

Kryst shkruante para se të v diste: “Kjo ditë ju sjellë prehje dhe paqe”.

Advertisements