Blogeri Olti Curri ka hapur dje një sondazh në rrjetet sociale me pyetjen se kush do të jetë fituesi i ‘Big Brother VIP’.

Nga rezultatet që ka publiokuar Olti shihet se me një diferencë të madhe ajo që kryeson është modelja Beniada Nishani.

Advertisements

Pas Beniadës renditet Donald.

Gara është mjaft e ashpër dhe sonadazhe të shumta po zhvillohen këto ditë, mirëpo të gjithë duhet të presin të premten për të mësuar emrin e fituesit të çmimit të madh të ‘Big Brother VIP’.

Advertisements