Dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë qenë në një koncert në një lokal në Tiranë, ku i kanë vënë “fl akën” mbrëmjes.

E teksa ishin duke performuar një fanse është ngjitur në skenë dhe ka nisur që para Mozzik të bëj “t werk”.

Advertisements

Pas disa sekondash, Mozzik bëri me shenjë që të ndërhyjnë menjëherë rojet e sigurisë, ndërsa bashkë me Getinjon vijonin performacën pa e ndërprerë asnjë sekond.

Me ndërhyrjen e rojeve të sigurisë, vajza ka kapur dorën e Mozzik në mënyrë që ta lejonte të qëndronte në skenë, por më pas e kanë larguar.

@cinco.cavalli1 @Mozzik✅ @getinjo #fyp #cincocavalli ♬ original sound – 😉

Advertisements