Big Brother sonte i ka komunikuar banorëve se duke qenë se janë në prag të festës së Shën Valentinit, ata duhet të tregojnë histori dashurie nga e kaluara.

Arjola Demiraj ka folur sërish për ish-parnterin e saj me të cilin ka edhe tre fëmijë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Advertisements

Aktorja nga Tropoja ka treguar se qysh në fillim kur e njohu ajo iku me pushime në Budva me të. Gjithashtu ajo vazhdoi të tregonte detaje nga ky pushim, ku parnteri i kishte kërkuar asaj të bënin s e ks.

“Më tha hiq pantallonat, por i thashë që sjam gati. Kërkoi të bënim se ks, por unë i thash që duhet të më japësh kohë, pasi kisha frikë për hapin që do merrja.

Ai u mërzit dhe më ktheu kurrizin dhe unë kam qarë gjithë natën”, tha Demiraj./Reporteri.net/

Advertisements