Këngëtarja Semi Jaupaj ka folur mbrëmjen e sotme për Donald Veshajn, me të cilin ndau edhe eksperiencën në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Gjatë kohës që Semi ishte pjesë e shtëpisë së BBV, Donaldi ishte në një lidhje me shoqen e saj të ngushtë, Bora Zemanin.

Advertisements

Semi tha se e vlerëson Donaldin si lojtar, pavarësisht se nuk është dakord me disa veprime të tijat brenda shtëpisë.

Komentet Semi i bëri në “Fun Club” ku ishte e ftuar.

“Nuk jam dakort me diçka që Donaldi ka bërë dhe kjo dihet se kam përjetuar emocionalisht padyshim. Por di të ndajë gjithmonë për të mos thënë shpeshherë Donaldin si lojtar. Padyshim që e kam vlerësuar Donaldin si lojtar. Për mendimin tim lidhet pak ngushtë një fitues me gjëra që mund të kenë bërë, që nuk më kanë pëlqyer. Siç edhe themi për konkurentët që kanë dal se çfarë e ka penalizuar, kjo apo kjo”, tha Jaupaj.

Advertisements

Kujtojmë që pasditen e sotme, Semi publikoi këngën “Mos u kthe” dedikuar Donaldit dhe Borës.