Trekëndëshi i krijuar në mes këngëtares kosovare, Beatrix Ramosaj, aktorit, Donald Veshaj dhe moderatores, Bora Zemani ka ‘pushtuar’ mediat rozë.

Fansat kanë publikuar një video ku një ‘ari’ ka hyrë në shtëpinë e Big Brother VIP dhe qëndron me çiftin Donald-Beatrix jashtë shtëpisë.

Advertisements

Kjo është prova e javës dhe banorët nuk duhet të reagojnë, por fansat aludojnë se pas ariut qëndron Bora Zemani.

Sipas tyre, i nxjerr zbuluar momenti kur Beatrix kërkon ti japë dorën “ariu” siç bëri me Donaldin, por një gjë e tillë nuk ndodhi

Advertisements

Ndërsa të tjerë aludojnë se pas maskës qëndron Semi.