Sabiani ishte një prej konkurentëve më të komentuar të këtij Big Brotheri, edhe pse u largua nga shtëpia më e famshme e këtyre muajve,

në një pjesë kur loja ishte ende në mesin e saj.

Advertisements

Pas daljes nga “BBV”, Sabiani është plotësisht në mbështetje të Ilirit, mikut të tij më të mirë gjatë kësaj eksperience.

Edhe jeta private e Sabianit u vendos në fokus të mediave rozë, pasi ai për shumë vite kishte mbajtur disi të fshehtë faktin që kishte një djalë të vogël, nga martesa e dytë e tij.

Advertisements

Së fundi ai ka postuar një foto përkrah partneres, me të cilën ka edhe djalin, Emes.

Sabiani ka treguar se i vlerëson nënat e dy fëmijëve të tij, që kanë qenë heroina, dhe janë kujdesur për mirërritjen e tyre./noa.al