Iliri dhe Monika janë dyshja e shtëpisë që ‘ngacmojnë’ shumë njëri tjetrin.

Raporti i tyre po përfolet shumë kohëve të fundit, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Sa më shumë ‘ironizojnë’ njëri tjetrin, prapë kthehen pranë njëri tjetrit.

Së fundi Iliri ka ndryshuar çasje ndaj Monikës dhe e ka filluar ditën me shumë pozitivitet.

Ai i ka dhuruar Monikës një puthje në faqe.

Advertisements

Pas puthjes Iliri u shpreh se dashuria e parë nuk harrohet, duke lënë të kuptohet se ka pasur gjithmonë simpati për Monikën.

Kujtojmë se të premten e 18 shkurtit është finalja e madhe./Lajmi.net/