Moderatori i njohur nga Kosova, Labinot Gashi i ftuar në emisionin “Ëhy? Not”, teksa flet për figurat publike nga shoëbizi-i shqiptar dhe ai kosovar, komenton edhe reality shoë “Big Brother Albania Vip”.

Labinoti thotë se dëshiron të shohë në finale Monikën, Donaldin, Arjolën dhe Ilirin.

Advertisements

Labinot Gashi: Nuk po them kush është i preferuari im. Uroj edhe besoj që edhe Monika të jetë pjesë e finales. Arjola, Monika, Iliri, Donaldi i shoh në finale.