Loja me kuti në Big Brother Vip nuk është fituar nga të gjithë banorët. Disa prej tyre nuk i rezistuan shumë kësaj loje, pasi nuk qëndronin dot të ulur në tokë dhe të mbyllur në kuti.

Arjola dhe Iliri ishin dy prej banorëve që rezistuan deri në fund. Teksa Arjola ndodhej në dhomë të gjumit poshtë kutisë, pranë saj ishin Monika, Xheisara dhe Egzona. Në një moment vjen Dj Dagz i cili po fliste për Ilirin.

Advertisements

Dagz: P***h, p***h huaj Ilirit se deri në prime nesër rri. Arjola: Kur t’i ngrihet urina, e sheh sa rri aty. Monika: Se aty ka detin dhe ia fut detit, po këtu kujt do t’ia fus?

Arjola: Aty do t’ia fus vetes, do ta lëshojë në tokë, do rrijë në sh*rrën e vet. Xheisara: O Zot, sa budalle. Monika: Po budalla burrë është moj

Xheisara: Unë thashë budalle për Arjolën moj. Se kjo çfarë paramendimesh ka. Monika: Po burrat nuk e durojnë dot urinën si femrat, femrat e durojnë shumë e më shumë.

Advertisements

Kujtojmë se mbrëmjen e sotme na pret një spektakël i gjatë, ku do të ketë si zakonisht surpriza, debate të forta dhe sigurisht 1 largim nga shtëpia. Në nominim janë Iliri, Eltioni dhe Arbëri.