Mëngjesi ka nisur i ëmbël për Einxhel dhe Dagz. Gazetarja ka vendosur që t’i bashkohet shtratit të tij për të kaluar disa momente në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Mes shumë puthjesh, përqafimesh dhe përkëdheljesh ishte Einxhel e cila përpiqej të mos pikasej nga banorët e tjerë.‘’Më mbulo, nuk dua të më shohë Sarah! Po Arjola ça po bën aty?!”,- tha ajo e sikletosur.

Advertisements

Pavarësisht se Dagz u përpoq ta kamuflonte, ishte Sarah ajo e cila u shpreh e habitur pasi kuptoi se ç’po ndodhte.

‘’Pse gjithë ky afrimitet”,- pyeti ajo çiftin më të ri të shtëpisë.