Zgjedhjet e 6 marsit kanë “ndezur” politikën shqiptare.

Gazetari investigativ ndodhet në Belgjikë, duke ironizuar situatën në Shqipëri.

Advertisements

Ai paralajmëron dhe zbarkime të tjera me kokainë nga Ekuadori.

Teksa është futur si banakier shkruan se nuk është e lehtë të vish nga Shqipëria dhe të kapësh këtë punë, fiks tek hyrja e Parlamentit Europian.

Postimi i plotë:

Advertisements

Sa ta ndajne shapin nga sheqeri deri me 6 mars, se kush do te jete numri 2 ne Shqiperi, me mire po “trajnohem” disa kohe ne Belgjike, deri sa “çunat” te zbarkojne konteinerin nga Ekuadori, me 2 tonshin e radhes ne Antwerpen…
Epo nuk thote kot ai tremandatshi:
“Pune ka por nuk gjen profesioniste”
🤣🤣🤣
Nuk eshte e lehte, te vish direkt nga Shqiperia dhe te kapesh banakun, mu tek hyrja e Parlamentit Europian…
🤣🤣🤣