Edhe sonte Bora Zemani do të mungojë në Për’puthen. Për shkaqe shëndetësore kjo është puntata e dytë në të cilën Bora nuk do jetë prezente.

Dje ajo u zëvendësua nga konkurrentja Ana Lleshi ndërkohë që në Prime ajo do të zëvendësohet nga moderatorja nga Kosova Elita Rudi.

Advertisements

Njoftimi është bërë i ditur nga një faqe e njohur në instagram ku ka treguar ngjarjet më kryesore që pritet të ndodhin në Për’puthen Prime.

Nuk dihet ende se kur do të kthehet Bora Zemani në emision dhe a do jetë Elita zëvendësuesja e saj për aq kohë sa do të mungojë ajo.

Advertisements

Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër çiftet më të njohur dhe më të dashur të showbizit shqiptar. Moderatorja ka një raport shumë të mirë jo vetëm me bashkëshortin,

por edhe me vjehrrën e saj. Aq mirë shkojnë ato me njëra-tjetrën sa duken më shumë si shoqe të ngushta. Në rastin e ditëlindjes e nënës së Gjikos, Lirijes,

Elita ka publikuar disa fotografi ku shihet krah saj dhe e uron me fjalët më të ëmbla dhe e falenderon për kujdesin ndaj tyre.

Madje, moderatorja e quan “bestie”, një term referuar shoqes së ngushtë. Epo, pa dyshim ajo është një “nuse shembullore”!