Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel ka nisur sezoni i dytë i emisionit “Goca dhe Gra” në moderimin e Armina Mevlanit, Fatma Haxhialiut, Dalina Buzit dhe Rita Petros.

E ftuar ka qenë bashkëshortja e Ilirit e cila ka folur paksa edhe për debatet e Ilirit me Donaldin dhe Monikën në shtëpi.

Advertisements

Emanuela ka thënë se kanë mendime të ndryshme ndoshta dhe për shkak se janë breza të ndryshëm.

Gjithësesi ajo mendon se Donaldi dhe Iliri mund të jenë miq shumë të mirë jashtë shtëpisë së Big Brother VIP.

Për më tepër ndiqni intervistën e plotë:

Advertisements